Sobota, 27 května, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Pro mužeVybíráme nové motokufry na motorku

Vybíráme nové motokufry na motorku

 Vyjížďky na motorce vás přímo lákají? Chcete se vydat za dobrodružstvím u nás či za hranicemi? Naše krajina je opravdu nádherná. Najdete tu mnoho míst, která stojí za vaší návštěvu. Ovšem, abyste mohli vyrazit na více dnů nebo i na celý den, je potřeba mít motokufry na motorce. I kdybyste do ní neukládali žádné potřeby, nářadí, jistě by se vám hodil prostor pro uzamčení helmy. Pevných kufrů na motorku je velká spousta, stačí si jen vybrat.

Hliníkové kufry

Hliníkové moto kufry nás při výběru mohou mírně potrápit. Je potřeba ale vědět, na jakou motorku budete kufr umisťovat. Na skútr se rozhodně nehodí. Jaký styl jízdy preferujete? Jezdíte rychle či pomalu? Hliníkové kufry jsou vysoce kvalitní, lze je umístit i na cestovní motorky, se kterými se chystáte jízdit dálky. Do takových kufrů lze umístit nářadí, osobní potřeby nebo helmu, což se vyplatí tehdy, když se chcete vzdálit od stroje. Využít je také můžete například jako stoličku či stoleček.

Plastové kufry

Kufry na moto z plastu jsou skvělým řešením pro skútry, ale i silniční motorky. Lze je zakoupit jako boční kufry, na nádrž či nad zadní kolo. Jsou pevné a lze se rozhodnout pro více velikostí a tvarů. Tento druh kufrů je z pevného materiálu, ale při případném pádu ve vyšší rychlosti by kufr vydržet nemusel. Ovšem, co se týče vzhledu, jsou hezké a lze je uzamčít, a to i k motorce. 

Brašny z látky

Brašny na moto vyrobeny z textilie jsou díky materiálu rozšiřitelné, což znamená, že se mohou mírně rozšířit dle předmětu, který do nich vložíte. Lze zakoupit jak boční motobrašny, tak i na sedlo či na nádrž. Velkou výhodou je, že mnoho z nich mají i popruhy, které poslouží k přenášení. Takové moto brašny můžete koupit o obsahu 25 litrů až 60 litrů. Jedná se o ideální řešení pro začínající cestovatele. Také dbejte na stejnoměrné rozložení potřeb u bočních brašen.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper