Čtvrtek, 10 listopadu, 2022
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Auto MotoSvezte se jedním ze 4 nových vozů Kia na testovací jízdě

Svezte se jedním ze 4 nových vozů Kia na testovací jízdě

Kia Kladno nabízí objednávku testovacích jízd v nových modelech Kia Rio, Ceed, Sportage a Stonic. Užijete si hladký průjezd městem a pohodlné parkování, svižnou jízdu, s hybridním motorem zažijete tichou, přesto však svižnou jízdu a jízdní režimy, které pohotově zareagují na každý váš pohyb volantem.

Sportovní vzhled, pohodlná jízda

Oblíbeným modelem z nabídky nových vozů je Kia Ceed. V prvé řadě láká jeho nadčasovost, přední nárazník si hraje s geometrickými tvary a je aerodynamicky uzpůsobený tak, aby byla jeho jízda svižná. Sportovní prvky se vyjímají také na zádi, pro niž jsou LED svítilny, podílející se na světelném designu.

Dostatečně velký

Dostupným rodinným autem je Kia Sportage, při jejímž návrhu přišla inspirace s organické přírody. Výsledkem je krásné SUV, které spojuje nejen prvky přírody, ale také dynamiku a asertivní vzezření. Zadní část se osvícena LED světly seskládanými do tvaru čepele, které z auta vytváří vozidlo větších rozměrů, než jakým ve skutečnosti je. V zavazadlové části však skryjete kdejaký náklad.

Auto plné barev

Rádi byste vlastnili něco atypického? Kia Stonic nabízí 20 dvoubarevných variant karoserie a střechy, které můžete dle libosti kombinovat. Bude příjemným společníkem na cestách, na kterých bude poutat pozornost svým exteriérem. Zajímavé je také tónování skel a střešní nosiče podobným SUV.

Pro parkování bez starostí

Jestliže prahnete po městském vozítku, kterým s lehkostí projedete ucpanými ulicemi do práce či do obchodu, u které navíc díky jeho velikosti snadno zaparkujete, seznamte se s Kia Rio. Autem, které je dostatečně malé na pohodlný pohyb ve městě, zároveň však dostatečně velké na to, abyste naložili partu přátel a vyrazili s nimi na víkend k vodě.

Neváhejte a zarezervujte si testovací jízdy nových automobilů.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper