Čtvrtek, 22 února, 2024
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyJak získat PS5? Můžete ji vyhrát v akci Treat Codes

Jak získat PS5? Můžete ji vyhrát v akci Treat Codes

Pro každého, kdo se již nějaký ten pátek marně snaží sehnat pátou generaci ikonické herní konzole PlayStation, si Sony přichystalo zajímavou akci. Nese název Treat Codes a dává několika šťastlivcům možnost vyhrát vysněnou mašinu. Jak akce funguje a kdo se jí může zúčastnit?

Je to jen několik týdnů, co Sony apelovalo na zájemce o PlayStation 5, aby se spokojili s předchozí generací. Což o to, PlayStation 4 se stále vyrábí, a protože nabízí relativně slušné parametry (a vychází na ní opravdu široké spektrum herních pecek), rozhodně ještě nepatří do starého železa. Jenomže kdo někdy držel v ruce DualSense PS5, se starším modelem se spokojí jen těžko.

Co si však počít, když je i po více než roce dostupnost PlayStationů páté generace mírně řečeno problematická? V zámoří si mohou herní nadšenci objednávat prostřednictvím služby PlayStation Direct, která byla nedávno zpřístupněna také vybraným evropským státům – jenomže Česká republika se na seznamu „vyvolených“ zemí bohužel neobjevila. Ale netřeba zoufat, právě nyní totiž probíhá akce Treat Codes.

Podstatou akce Treat Codes je hledání speciálních kódů, které se mohou objevit na nečekaných místech. Především na internetu, ale také ve sportu, hrách, hudbě či v jiných oblastech. Podmínkou pro účast je registrace pomocí ID účtu ve službě PlayStation Network, kde se kódy zadávají do widgetu.

Pokud kód najdete a zadáte do systému, budete muset zodpovědět odpovídající otázku. PlayStation 5 vyhrají účastníci, jejichž odpovědi budou nejblíže té správné. Šanci na výhru můžete zvýšit zadáním více unikátních kódů. Kódy jsou postupně zveřejňovány mezi 15. a 28. únorem 2022 a použít je lze do 7. března.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper